Voľné pracovné miesto "Marketing – grafik/grafička" - NEAKTUÁLNE

TRENČIANSKE MÚZEUM V TRENČÍNE

Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín

hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon

práce vo verejnom záujme

marketing – grafik/grafička

Pre pracovisko: Trenčianske múzeum v Trenčíne

Počet pracovných miest: 1

Nástup: Január 2021

Základné podmienky:

  • ukončené minimálne SŠ vzdelanie odbore grafický dizajn
  • prax v grafickom dizajne a v tvorbe grafických materiálov (akceptovateľná je i preukázateľná prax počas SŠ štúdia)
  • portfólio grafických prác – kľúčové kritérium výberu
  • kreativita a schopnosť navrhovať vlastné riešenia na základe zadania
  • schopnosť rýchlo porozumieť novým informáciám a požiadavkám zo strany zamestnávateľa
  • samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
  • časová flexibilita, proaktívny prístup
  • dodržiavam časov dodania grafických prác
  • vycibrené grafické cítenie, zmysel pre detail a precíznu prácu
  • odolnosť voči stresu
  • znalosť anglického jazyka min. na úrovni B2
  • práca so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram)
  • fotografovanie a natáčanie videí výhodou
  • občianska a morálna bezúhonnosť

Náplň práce:

  • grafické spracovanie návrhov a úprava grafických vizuálov pre široké spektrum komunikačných nástrojov (tlačoviny rôznych formátov, spracovanie postov na sociálne siete či kampaňové bannery, propagačné a reklamné predmety a doplnkové služby)
  • príprava grafických podkladov do printovej tlače (nutnosť prakticky ovládať pojmy ako spadávka, orezové značky a pod.)
  • práca s fotografiami, vrátane ich úpravy
  • spolupráca s marketingovým oddelením pri vytváraní kreatívnych koncepcií
  • spravovanie webovej stránky Trenčianskeho múzea
  • branding Trenčianskeho múzea a jeho pobočiek – budovanie a posilňovanie značky pomocou rôznych marketingových aktivít
  • zadávanie jednotného vizuálu, prezentačných tv spotov, databázy prezentačných fotografií Trenčianskeho múzea a jeho pobočiek
  • jednanie s objednávateľmi kultúrnych a spoločenských podujatí
  • komunikácia s médiami
  • zabezpečovanie rôznych súťaží pre návštevníkov Trenčianskeho múzea a jeho pobočiek
  • zabezpečovanie prieskumov trhu, spätnej väzby od návštevníkov Trenčianskeho múzea a jeho pobočiek
  • podieľanie sa na príprave marketingového plánu a stratégie
  • edičná činnosť (v spolupráci s jednotlivými oddeleniami Trenčianskeho múzea a jeho pobočiek) - informovanie verejnosti o činnosti Trenčianskeho múzea a jeho pobočiek prostredníctvom webovej stránky, sociálnych sietí a tlačovín

Ostatné požiadavky:

  • Adobe Ilustrator – pokročilý
  • Adobe InDesign – pokročilý
  • Adobe Photoshop – pokročilý
  • Adobe Lightroom – pokročilý
  • WordPress – základy
  • Google Analytics – základy

Základná zložka mzdy /brutto/ a ďalšie odmeny

Zamestnávateľ poskytne plat min. 800,00 eur v závislosti od odbornej praxe

Betefity:

-          stravné lístky

-          pohyblivá pracovná doba

-          5 dní dovolenky nad rámec zákona

-          práca v mladom kolektíve ľudí

Krátky životopis prehľadom zamestnaní spolu s portfóliom grafických prác posielajte najneskôr do 31.12.2020 písomne alebo osobne na adresu:

                                       Mierové nám. č. 46

                                      912 50 TRENČÍN

e-mailom:                    personalne@muzeumtn.sk

Uchádzači spĺňajúci podmienky budú pozvaní na osobný pohovor a zamestnávateľ rozhodne o obsadení voľného pracovného miesta na základe posúdenia vhodnosti jednotlivých uchádzačov z hľadiska ich znalostí a schopností na výkon práce vo verejnom záujme.