Voľné pracovné miesto "Upratovač / Upratovačka" - NEALKTUÁLNE

TRENČIANSKE MÚZEUM V TRENČÍNE

Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín

E-mailom:    personalne@muzeumtn.sk

hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon

práce vo verejnom záujme do funkcie

UPRATOVAČ / UPRATOVAČKA

Miesto výkonu práce: Trenčiansky hrad, Matúšova 2, Trenčín

Druh pracovného pomeru: plný úväzok  na čas zastupovania PN

Termín nástupu: asap

Základná zložka mzdy /brutto/ a ďalšie odmeny

min. 572,00 € /v závislosti od odbornej praxe/ + ďalšie zložky mzdy

Zamestnávateľ poskytne plat min. 740,00 eur v závislosti od odbornej praxe

Kvalifikačné predpoklady: základné alebo stredné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: - bezúhonnosť

                                 - precíznosť v práci

                                 - spoľahlivosť

                                 - pracovná doba: 5 dní v týždni (pondelok – nedeľa) podľa rozpisu služ.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-        bežné upratovanie vrátane vynášania odpadkov

-        čistenie kobercov vysávačom

-        mechanické čistenie expozícií a dezinfekciu soc. zariadenia

-        čistenie nádvoria – zametanie

-        umývanie okien a stieranie prachu z exponátov

Životopis s prehľadom zamestnaní posielajte písomne alebo osobne do 15.09.2021:

Trenčianske múzeum v Trenčíne, Mierové nám. č. 46, 912 50 TRENČÍN

E-mailom:        personalne@muzeumtn.sk

Vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky budú pozvaní na osobný pohovor a zamestnávateľ rozhodne o obsadení voľného pracovného miesta na základe posúdenia vhodnosti jednotlivých uchádzačov z hľadiska ich znalostí a schopností na výkon práce vo verejnom záujme.