Koncert Kataríny Knechtovej je zrušený

Koncert Kataríny Knechtovej je zrušený

Trenčianske múzeum v Trenčíne oznamuje, že plánovaný koncert Kataríny Knechtovej s kapelou a malým orchestrom, ktorý sa mal uskutočniť v sobotu 1.7.2017 v amfiteátri Trenčianskeho hradu je zrušený z technických príčin. Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava. V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
Vstupenky zakúpené v pokladni Trenčianskeho hradu budú vrátené v pokladni Trenčianskeho múzea, Mierové námestie 46, 912 50 Trenčín od pondelka 3.7.2017 do 10.7.2017 v čase od 8.00 do15.00 hod. Potrebné je preukázať sa zakúpenou vstupenkou. V prípade ďalších informácií kontaktujte referát marketingu a komunikácie Trenčianskeho múzea v Trenčíne (marketing@muzeumtn.sk alebo telefonicky 0905 561 627).

Katarína Knechtová s kapelou a malým orchestrom