Staroslovanskí bohovia - ZRUŠENÉ

Staroslovanskí bohovia - ZRUŠENÉ

Aktualizácia 25.8.2021  

Vážení fanúšikovia divadla a tanca. S ľútosťou Vám oznamujeme, že pre nepriaznivú predpoveď počasia je predstavenie Staroslovanskí bohovia ZRUŠENÉ.

-------

 

 

Vážení návštevníci!

Pozývame Vás na sledovanie divadelno-tanečnej show, ktorou Vám skupina Alimah Fusion a Divadlo Alchýmie z Popradu už túto sobotu, 28. augusta 2021, na Trenčianskom hrade originálne vyrozpráva historicko-fantazijný príbeh "STAROSLOVANSKÍ BOHOVIA".

Príbeh rozpráva o zakázanej láske, ľudskej chamtivosti a slabosti nechať sa zmanipulovať, o krehkej rovnováhe medzi svetom ľudí a božstvom, taktiež o rovnováhe medzi jednotlivými ročnými obdobiami a poukazuje na to, ako všetko so všetkým súvisí.

Súčasťou pôsobivého divadelného predstavenia sú nevšedné tance s rôznymi rekvizitami (stuhy, hodvábne vejáre, krídla, ale aj ruské šable tzv. sashky, atď.). Nezabudnuteľný zážitok umocňujú aj svetelné efekty s použitím UV svetla.

Vstupné predpredaj - ONLINE:

Dospelí / 8 €
Deti od 6 rokov, študenti do 26 rokov / 5 €
Dôchodcovia, vojnoví veteráni / 5 €
ZŤP, ZŤP-S / 1 €
Deti od 3 - 6 rokov / 1 €

Vstupné na mieste:

Dospelí / 9 €
Deti od 6 rokov, študenti do 26 rokov / 6 €
Dôchodcovia, vojnoví veteráni / 6 €
ZŤP, ZŤP-S / 2 €
Deti od 3 - 6 rokov / 2 €

Vstupné odporúčame zakúpiť si prostredníctvom ONLINE predpredaja, aby ste sa vyhli dlhšiemu čakaniu v rade pred pokladňou. Online predpredaj bude ukončený v piatok, 27. augusta 2021, o polnoci.

Podľa aktuálneho Covid automatu je okres Trenčín v stupni MONITORINGU. Na základe aktuálnej VYHLÁŠKY 240/2021 V. v. SR vydanej ÚVZSR, ktorá nadobúda účinnosť dňa 16.8.2021, Trenčianske múzeum v Trenčíne umožňuje vstup do priestorov Trenčianskeho hradu aj osobám iným ako osobám v režime OTP alebo osobám plne očkovaným.

Návštevníkov zároveň upozorňujeme, že vstup a pobyt v mieste hromadného podujatia je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šatka). Súčasne Vás chceme poprosiť, aby ste si pred vstupom na hrad vydezinfikovali ruky a dodržiavali potrebné rozostupy. Dovolíme si Vás tiež upozorniť, že vzhľadom na epidemiologické opatrenia vyplývajúce z Covid automatu, bude pri vstupe do areálu hradu potrebné uviesť telefonický alebo e-mailový kontakt.

Srdečne Vás pozývame na nezabudnuteľný zážitok v historickom prostredí Trenčianskeho hradu! :)