SÚŤAŽ - Majitelia Trenčianskeho hradu

SÚŤAŽ - Majitelia Trenčianskeho hradu

Vážení fanúšikovia a followeri,

pripravili sme si pre Vás ďalšiu súťaž pod názvom „Majitelia Trenčianskeho hradu“. Súťaž bude prebiehať na našej FB stránke a súčasne na Instagrame.

 

Popis súťaže na sociálnej sieti FACEBOOK

Vašou úlohou je odpovedať na 6 jednoduchých kvízových otázok týkajúcich sa majiteľov hradu. Súťažiť sa bude od stredy 25.3.2021 do nedele 18.4.2021. Kvízové otázky budú postupne zverejňované na FB a  v tvare: KVÍZ – Majiteľ Trenčianskeho hradu č. 1 - 6. Všetky odpovede nájdete v popisoch pri obrázkoch majiteľov hradu. Obrázky budú postupne dávané do spoločného albumu „Majitelia Trenčianskeho hradu“. 

 

Podmienky súťaže:

  1. Sleduj príspevky na facebooku označené „KVÍZ – Majiteľ Trenčianskeho hradu č. 1 - 6.“ alebo album „Majitelia Trenčianskeho hradu“.
  2. Správne odpovede si zapisuj, a keď budeš mať všetkých 6, pošli nám ich na mailovú adresu marketing@muzeumtn.sk v tvare: Meno Priezvisko Odpoveď (napríklad – 1.B, 2.A, 3.C).
  3. Mená dvoch výhercov zverejníme v pondelok 19.4.2021 na našej FB stránke!

 

Výhra: 1x voľná vstupenka pre dve osoby na Trenčiansky hrad, 2x rúško s logom hradu + prekvapenie.

 

 Popis súťaže na sociálnej sieti Instagram

V období od stredy 26.3.2021 do piatka 16.4.2021 budú na IG Trenčianskeho hradu zverejňované fotografie spolu s informáciami o jednotlivých majiteľoch hradu (tieto isté fotografie budú v tom istom čase publikované aj na FB). Príspevky budú pomenované „Majiteľ Trenčianskeho hradu č. 1 – 6“.

V piatok dňa 16.4.2021 bude zverejnený príspevok s podmienkami súťaže a s kvízovými otázkami v instastory - na ich odpoveď budú mať followeri Trenčianskeho hradu 24 hodín (POZOR! po 24 hodinách kvíz z instastory zmizne).

V pondelok 19.4.2021 budú zverejnené správne odpovede na súťažný kvíz pod súťažným príspevkom a jeden výherca.

Podmienky zapojenia sa do súťaže:

  1. Sledovať IG stránku Trenčianskeho hradu @hradtrencin.
  2. Dať lajk na zverejnené súťažné obrázky, resp. príspevky a záverečný príspevok so všetkými otázkami, ktorý bude zverejnený v piatok 16.4.2021.
  3. V komentári pod súťažným príspevkom označiť toho, koho vezmeš na hrad so sebou.
  4. V piatok 16.4.2021 bude súčasne zverejnený kvíz v instastory pozostávajúci zo 6 jednoduchých otázok o majiteľoch hradu. Kvíz bude pre súťažiacich k dispozícii len 24 hodín. Podmienkou zaradenia do žrebovania je správne odpovedať na všetky otázky.

 

Cena pre výhercu: 1x voľná vstupenka pre dve osoby na Trenčiansky hrad, 2x rúško s logom hradu a prekvapenie

____________

Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Výhra bude odovzdaná do 14 pracovných dní, alebo podľa vzájomnej dohody.  Facebook, ani Instagram, sa na súťaži nijako nepodieľa a nesponzoruje ju.

____________

Prajeme Vám veľa šťastia a bystrú myseľ!