Súťaž o suvenírovú bankovku A. Dubčeka

Súťaž o suvenírovú bankovku A. Dubčeka

Vážení fanúšikovia,

pri príležitosti 100. výročia narodenia A. Dubčeka sme si pre Vás pripravili rýchlu, vzdelávaciu súťaž pod názvom „Alexander Dubček“. Súťaž bude prebiehať na našej FB stránke.

 Popis Súťaže

Vašou úlohou je odpovedať na 3 jednoduché otázky týkajúce sa Alexandra Dubčeka. Súťažiť sa bude od utorka 23.11.2021 do nedele 28.11.2021. Súťažné otázky budú postupne zverejňované na FB v tvare: „SÚŤAŽ“ „Otázka č. 1 – 3“. Na výber budete mať vždy z možností A, B, C, pričom len jedna je správna.

Podmienky súťaže:

  1. Sledovanie príspevkov na FB označených „SÚŤAŽ“ „Otázka č. 1 – 3“ v období od utorka 23.11. do nedele 28.11.2021.
  2. Svoje odpovede píšte do komentárov pod súťažné príspevky s otázkami. Odpovedzte postupne na všetky tri otázky a zvýšte tak svoju šancu na výhru!

 

V pondelok 29.11.2021 budú vyžrebovaní traja výhercovia (za každú otázku jeden).

Cena pre výhercov: 1ks suvenírová eurobankovka s A. Dubčekom.

____________

Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Výhra bude odovzdaná do 14 pracovných dní, alebo podľa vzájomnej dohody.  Facebook sa na súťaži nijak nepodieľa a nesponzoruje ju.

____________

Prajeme Vám veľa šťastia!

-----------------

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE

Milí súťažiaci, všetkým veľmi pekne ďakujeme, že ste sa zapojili do našej súťaže o Alexandrovi Dubčekovi, a pokúsili sa tak získať suvenírovú eurobankovku vydanú k 100. výročiu jeho narodenia.

Šťastie sa usmialo na týchto súťažiacich:

1. otázka – Eva Žišková

2. otázka – Róbert Lukáč

3. otázka – Marika Slaná

Výhercom gratulujeme, a v blízkej dobe ich budeme kontaktovať.