Valentín na Trenčianskom hrade

Valentín na Trenčianskom hrade

Milí naši priaznivci a fanúšikovia :)

 

Prinášame Vám možnosť vyhrať exkluzívnu "sólo" prehliadku so sprievodcom - iba pre Vás a Vašu milovanú osobu na jednom z najromantickejších hradov na Slovensku!

Súťaž prebieha na sociálnych sieťach Facebook a Instagram v čase od utorka 1.2. do pondelka 14.2.2022 do 24:00 h.

 

Podmienky zapojenia sa do súťaže:

Do žrebovania bude zaradený každý účastník súťaže, ktorý v dobe trvania súťaže:

  1. bude fanúšikom Facebook stránky Trenčianskeho hradu @trencianskyhrad alebo followerom účtu Trenčianskeho hradu na Instagrame @hradtrencin,
  2. dá lajk v podobe srdiečka súťažnému príspevku, ktorý bude na oboch sociálnych sieťach zverejnený v utorok 1.2.2022,
  3. v komentári pod súťažným príspevkom spomenie alebo označí toho, koho by chcel vziať na unikátnu individuálnu prehliadku Trenčianskeho hradu so sebou – t. j. kohokoľvek, kto je jeho srdcu blízky (manžel, manželka, priateľ, priateľka, mama, otec, dedko, babka, dcéra, syn a pod.).

  

Žrebovanie

V utorok 15.2.2021 vyžrebujeme jedného víťaza z oboch sociálnych sietí. Súťažiaci, ktorí sa zúčastnia súťaže na oboch platformách, budú mať dvojnásobnú šancu výhry.

 

Cena pre výhercu:

1x vstupenka pre dve osoby na unikátnu „sólo“ večernú prehliadku Trenčianskeho hradu so sprievodcom, ktorá prebehne mimo otváracích hodín hradu!

 

Oznámenie výhry

Výherca bude kontaktovaný a oboznámený o spôsobe odovzdania výhry prostredníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti Facebook alebo Instagram. Meno výhercu bude zverejnené na webstránke Trenčianskeho hradu www.trencianskyhrad.sk, Trenčianskeho múzea www.muzeumtn.sk a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram Trenčianskeho hradu.

 

Upozornenie v rámci pravidiel súťaže:

  1. Do súťaže sa môžu zapojiť osoby staršie ako 13 rokov. Za osoby, ktoré v dobe trvania nedovŕšili vek 18 rokov, zodpovedajú ich zákonní zástupcovia. Osoby nespĺňajúce podmienky účasti v súťaži alebo konajúce v rozpore s pravidlami súťaže nebudú do súťaže zaradené (napr. v dôsledku nepravdivých informácií, ktoré poskytli).
  2. Každý účastník udeľuje svojou účasťou v súťaži súhlas k tomu, že jeho osobné údaje v rozsahu, v akom sú prístupné verejnosti na sociálnej sieti Instagram alebo Facebook, na ktorej sa účastník zapojil do súťaže, môžu byť použité a uchovávané usporiadateľom primeraným spôsobom za účelom prevádzkovania súťaže (napr. realizácia súťaže, odovzdanie a prevzatie výhry), a to po dobu trvania súťaže.
  3. Usporiadateľ súťaže vyhlasuje, že táto súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná, spravovaná sociálnou sieťou Facebook a Instagram.

Detailnejšie Pravidlá súťaže sú na stiahnutie nižšie.

Prajeme Vám veľa šťastia! :)

--------------------------------------------------------

Aktualizácia k 15.2.2022

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE:

Milí súťažiaci! Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej Valentínskej súťaže o romantickú "sólo" prehliadku. Pri žrebovaní sa šťastie usmialo na Ľubicu Pagáčovú.
Víťazke srdečne gratulujeme :)

Valentinska sutaz