Atentát - rytiersky turnaj na koňoch

Atentát - rytiersky turnaj na koňoch

Termín: od 27.8.2022, 09:00 do 28.8.2022, 15:00

Všetkému dámstvu, pánstvu i ratoliestkam na vedomosť sa dáva,

že ako šiel čas, náš príbeh z júla má pokračovanie zas. v dňoch 27. a 28. augusta sa na Trenčianskom hrade konať bude pokračovanie príbehu Detektívka, a však už pod názvom ATENTÁT. Opäť v príbehu plnom humoru i podlostí, nejeden sa nazlostí. Aj keď darebáctvo a závisť dejom hýbe, nevyhnú sa rytieri žiadnej chybe. Len jediná vec vyrieši tieto škriepky, a to jest TURNAJ RYTIERSKY! V deji nám rozhodne nebude chýbať ani princezná či hrôzostrašný drak, tak nenechajte si to ujsť aj keby sa na oblohe zjavil mrak.

   

Skupina Normani predstaví úspešné pokračovanie príbehu Detektívka pod názvom Atentát. Predstavenie sa bude konať v južnom opevnení Trenčianskeho hradu v sobotu a nedeľu v časoch o 11:30 a o 14:30 hod.

    

Stručný popis deja:

Dej sa odohráva nejaký čas po svadbe najlepšieho rytiera s princeznou. V úvode vám bábkové divadielko ukáže, čo sa odohralo pred samotnou svadbou.

Kamaráti rytiera, ktorý úspešne získal ruku svojej vyvolenej, sa cítia podvedení a nedocenení. Obaja kuli svoje pikle proti ich kamarátovi a kráľovi, na ktorého sa rozhodnú spáchať atentát. Z humornej zápletky vedie len jediná cesta a to RYTIERSKY TURNAJ na kolbišti, z ktorého môže vyjsť len jeden víťaz.

    

V čase konania podujatia bude zvýšené vstupné:

Malý okruh 9:00 – 14:30 hod.

Dospelí: 8,- €

Dôchodcovia: 6,50 €

Deti: 3 – 6 r.: 2,- €

Deti, študenti: 5,50 €

ŤŽP, ŤŽP-S: 2,- €

Deti do 3 r.: Zadarmo

   

Veľký okruh 9:00 – 14:00 hod.

Dospelí: 9,50 €

Dôchodcovia: 7,- €

Deti: 3 – 6 r.: 2,50 €

Deti, študenti: 6,50 €

ŤŽP, ŤŽP-S: 2,- €

Deti do 3 r.: Zadarmo

    

Tešíme sa na vašu návštevu.

Miesto konania

Trenčiansky hrad

Zabezpečuje

Trenčianske múzeum v Trenčíne

Organizátor

Trenčianske múzeum v Trenčíne a Normani