Jeseň na Trenčianskom hrade

Jeseň na Trenčianskom hrade

Termín: 20.10.2018, 14:00

Cítite prichádzajúcu jeseň vo vzduchu? My tiež a práve preto sme si pre vás na Trenčianskom hrade pripravili veselé podujatie JESEŇ NA HRADE, ktoré sa uskutoční 20. októbra 2018 od 14tej hodiny. A na čo sa môžete tešiť?

Všetkých malých aj veľkých budú čakať tekvičky na vyrezávanie, tvorivé majstrovanie jesenných dekorácií púšťanie prinesených šarkanov. Inšpirovať sa môžete aj pri carvingu, ukážke umeleckého vyrezávania ovocia a zeleniny.

Aby ste neodišli na prázdno, čaká vás aj súťaž o najkrajšieho svetlonosa či šarkana a ocenenie sladkými odmenami.

Sprievodné podujatia budú prebiehať počas celého dňa, vyhodnotenie súťaže bude o 17tej hodine, ukončenie podujatia bude o 19tej slávnostným zasvietením všetkých svetlonosov spolu s fotografovaním.
 

Tešíme sa na vás.

Vstupné v rámci aktuálne platného cenníka na hrad.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivého počasia sa akcia presúva na 27. októbra 2018.


Podmienky pre podujatie Jeseň na Trenčianskom hrade:

- Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu, právo na preloženie termínu či predčasné ukončenie akcie v prípade nepriaznivého počasia.

- Deti môžu manipulovať s pracovnými nožíkmi len pod dozorom rodinného príslušníka staršieho ako 18 rokov a to na ich vlastnú zodpovednosť. Zodpovednosť za bezpečnosť detí a mládeže do 18 rokov pri akcii Jeseň na hrade preberá doprovodná osoba.

- Počet tekvíc a pracovného materiálu je obmedzený.

- Účastníci akcie sa zaväzujú správať v súlade s bezpečnostnými podmienkami vzhľadom na prebiehajúce stavebné práce na hrade.

- Posledný vstup na podujatie je možný o 19tej hod.

Miesto konania

Trenčiansky hrad, kasáreň

Zabezpečuje

Trenčianske múzeum v Trenčíne

Organizátor

Trenčianske múzeum v Trenčíne