Predstavenie pre deti: Keby ryby vedeli...

Predstavenie pre deti: Keby ryby vedeli...

Termín: od 3.9.2023, 13:00 do 3.9.2023, 16:00

Martina Havierova, Andrej Purkart:

Keby ryby vedeli... je príbehom objavovania nie len krás ale aj nerovnosti a neférovosti. Naša sardinka sa aj v mori ale aj v ľudskom suchozemskom svete stretne s krásami, ale aj s nepeknými stránkami nášho sveta. No to jej nebráni objavovať, pomáhať a otvoriť pod oceánom prvú morskú zoo, kde vystaví ľudí a všelijaké iné potvory. Zároveň ide o multimediálne dielo pracujúce s animáciou, bábkovým a pohybovým divadlom, hudbou, filmovými zložkami. Hoci aj zamerané na deti, malo by priniesť dostatočne silný výtvarný zážitok aj dospelým.

Námet: Sardinky sú známe tým, že hoci aj stovky z nich vedia plávať ako jedna. V pôsobivých formáciách sa pohybujú po mori a spoločným pohybom vytvárajú ilúziu, že sú veľká ryba, ktorú len tak niekto nepremôže. Čo by sa ale stalo, ak by jedna z nich nebola dostatočne pohybovo nadaná? Čo ak by jedna z nich nevedela choreografiu tohto rybieho aerobicu?

TERMÍN: 3.9.2023 o 13:00 a o 16:00 hod.

MIESTO: amfiteáter Trenčianskeho hradu

VSTUPENKY: bude možné kúpiť si v deň konania predstavenia v pokladniach Trenčianskeho hradu v rámci Malého alebo Veľkého hradného okruhu.

CENNÍK- Malý hradný okruh ( vstup aj na Výstavu Playmobil a na Výstavu „Pod krídlami draka)

Dospelí  8,00 €

Dôchodcovia, vojnoví veteráni 7,00 €

Študenti 19 - 26 rokov 7,00 €

Žiaci a študenti 7 - 18 rokov  3,00 €

Deti 3 - 6 rokov  2,50 €

ŤZP, ŤZP-S  2,50 €

Miesto konania

Trenčiansky hrad, amfiteáter

Organizátor

Trenčianske múzeum v Trenčíne, KLUB LÚČ