WINEFEST - TRENČÍN

WINEFEST - TRENČÍN

Termín: od 7.10.2023, 13:00 do 7.10.2023, 19:00

Príďte s nami zažiť jedinečnú emóciu!

Podujatie Winefest prichádza opäť na najvýznamnejší hrad Považia.

Degustácia vína od viac ako 20 slovenských vinárov a viac ako stoviek vzoriek vína sa uskutoční priamo v priestoroch najväčšej dominanty Trenčína a to na hrade samotného Matúša Čáka Trenčianskeho (Trenčiansky hrad) dňa 7.10.2023 v čase od 13:00 do 19:00 hod..

Viac info o podujatí: https://winefest.sk/winefest-trencin/

     

--- VSTUPENKY ONLINE ---

   

Čas a miesto registrácie účastníkov aktualizujeme čoskoro. Každý účastník dostane registračný balíček, ktorý bude jeho vstupenkou do areálu Trenčianskeho hradu a súčasne sa tak odlíši od jeho bežných návštevníkov.

Víno patrí už dlhé stáročia ku kultúre a pre mnohých sa stalo formou umenia i pôžitku. Nejeden vinár, ktorý prinesie svoje majstrovské diela na ukážku, robí dobré meno slovenskému vinárstvu a vinohradníctvu vďaka úspechom v rámci medzinárodných súťaží.

Účastníci Winefestu budú môcť zdegustovať viac ako 100 vzoriek vína od jeho producentov a to od Malých Karpát až po Vihorlat. K umocneniu emócie z degustácie v priestoroch romantického Trenčianskeho hradu prispeje nie len prehliadka samotného hradu (Malý okruh), ale i hudobný umelci rôznych žánrov.

Okrem nových poznatkov o vínach a fotiek z podujatia si môže každý odniesť ľubovoľnú fľašu vína, keďže v cene vstupného je zahrnutý aj 7€ kupón na nákup vína v jednom z vinárstiev.

Každý návštevník sa môže zapojiť aj do tomboly o pár zaujímavých cien.

  

Hlavnou úlohou podujatia je vyvolať pozitívnu emóciu a vytvoriť priestor na oddych a spoznávanie nového, čím dúfame prispejeme k založeniu príjemnej jesennej tradície konajúcej sa na Trenčianskom hrade.

    

Tešíme sa na Vás a na množstvo nových spoločných zážitkov a emócií.

   

Podujatie je určené pre osoby od 18 rokov.

  

Tešíme sa na vaše emócie.

Miesto konania

Trenčiansky hrad

Zabezpečuje

Trenčianske múzeum v Trenčíne

Organizátor

WINEFEST