Veľká letná súťaž: Vyhraj noc na Trenčianskom hrade

Veľká letná súťaž: Vyhraj noc na Trenčianskom hrade

Termín: od 1.6.2023 do 31.8.2023

Kto by nechcel aspoň raz prespať na hrade a zažiť noc, na ktorú nikdy nezabudne? Teraz máte príležitosť splniť si tento sen a to práve v Matúšovej veži, kde kedysi žil sám Matúš Čák Trenčiansky. Stačí navštíviť všetkých 7 pobočiek Trenčianskeho múzea v termíne od 1.6.2023 do 31.8.2023 a ste v hre o tento jedinečný zážitok.


Trenčianske múzeum v Trenčíne vyhlásilo špeciálnu letnú súťaž. Návštevníci hradu môžu vyhrať noc strávenú v najvyššej Matúšovej veži, kde pred stáročiami býval Matúš Čák Trenčiansky. Výherca si vychutná spolu s rodinou či priateľmi jedinečnú nočnú atmosféru hradu v úplnom súkromí.

Veľká letná súťaž - plagát Podujatie s názvom „Veľká letná súťaž: Vyhraj noc na Trenčianskom hrade!“ zorganizovalo múzeum po prvýkrát. Potrvá od 1. júna 2023 do 31. augusta 2023. Podmienkou je navštíviť v tomto období všetkých sedem pobočiek v správe Trenčianskeho múzea v Trenčíne.

„Zapojiť sa môže každý plnoletý návštevník, ktorý navštívi všetky pobočky nášho múzea v Trenčianskom kraji. Ak navyše využije našu akciu „Spoločné vstupné“ a zakúpi si lístok na hrad, do týchto pobočiek sa počas najbližších siedmich dní dostane úplne zdarma,“ informoval riaditeľ Trenčianskeho múzea v Trenčíne Mgr. Peter Martinisko. Ide podľa neho o výhodnú ponuku, ktorou chcú podporiť domáci cestovný ruch a zároveň ukázať bohatú históriu Trenčianskeho kraja prostredníctvom jednotlivých expozícií.

Na víťaza súťaže čaká lákavá výhra. „Možnosť prespať v Matúšovej veži a navyše s piknikovým košíkom plným dobrôt.  Bude to unikátny zážitok, počas ktorého si výherca so svojimi blízkymi vychutná atmosféru hradu nad Trenčínom so všetkým, čo k noci na starobylom hrade patrí,“ uviedla vedúca oddelenia marketingu a komunikácie Ing. Katarína Špačková.

Súťaž potrvá tri mesiace, počas ktorých musia návštevníci navštíviť všetky pobočky Trenčianskeho múzea v kraji. V Trenčíne je to Trenčiansky hrad, Kostnica, Katov dom a Župný dom. V Novom Meste nad Váhom ide o Podjavorinské múzeum v Novom Meste nad Váhom, v Beckove je to šľachtické sídlo rodu Ambro (predtým známe ako Kúria Ambrovec) v Beckove a v Uhrovci Rodný dom Ľudovíta Štúra a Alexandra Dubčeka v Uhrovci.

 

TIP PRE VÁS: so vstupenkou na hrad získate vstup do ostatných 6 pobočiek Trenčianskeho múzea v Trenčíne ZADARMO. Viac sa o tejto výhodnej ponuky dozviete TU.

 

Podmienky súťaže: do súťaže sa môže zapojiť každá osoba nad 18 rokov, ktorá v čase od 1.6.2023 do 31.8.2023 navštívi všetkých 7 pobočiek, ktoré spravuje Trenčianske múzeum v Trenčíne (Trenčiansky hrad, Kostnicu, Katov dom, Župný dom, Podjavorinské múzeum v Novom Meste nad Váhom, Šľachtické sídlo rodu Ambro v Beckove a Rodný dom Ľudovíta Štúra a Alexandra Dubčeka v Uhrovci) a do 31.8.2023 odovzdá riadne vyplnený súťažný hárok na jednej z pobočiek múzea. 

Žrebovanie sa uskutoční celkovo 3x. V prvom júlovom týždni (do zlosovania budú zaradené lístky odovzdané do 30.6.2023), v prvom augustovom týždni (do zlosovania budú zaradené lístky odovzdané v čase od 1.7.2023 do 31.7.2023) a v prvom septembrovom týždni (do zlosovania budú zaradené lístky odovzdané v čase od 1.8.2023 do 31.8.2023). 

Výhrou je strávenie noci v Matúšovej veži Trenčianskeho hradu pre max 4 osoby vrátane výhercu (s použitím vlastného vybavenia na prespanie). Termín čerpania výhry si výherca určí po dohode so správcom hradu tak, aby nenarušil plánované podujatia na hrade. Súčasťou výhry je večera, ktorú výhercovi venuje Hotel Elizabeth v podobe piknikového koša. 

Výhru je možné uplatniť do 30.9.2023. 

Miesto konania

Pobočky Trenčianskeho múzea - Župný dom, Trenčiansky hrad, Katov dom, Kostnica / Karner sv. Michala, Rodný dom Ľ. Štúra a A. Dubčeka, Šľachtické sídlo rodu Ambro, Podjavorinské múzeum

Zabezpečuje

Trenčianske múzeum v Trenčíne

Organizátor

Trenčianske múzeum v Trenčíne